Zavrieť

Stavby na kľúč

Chcete bývať vo vlastnom ale neviete ako začať? Ste na správnom mieste. Správny postup pri splnení vašich snov o bývaní je tu:

1.etapa – KONTAKTOVAŤ NÁS
Pri stavbe na klúč Vám stačí mať vybraný pozemok, prípadne vám poradíme pri výbere vhodnosti pozemku pre vašu nehnuteľnosť (orientácia na svetové strany, dostupnosť inžinierských sietí, dostupnosť vybavenosti a mnohé iné…) Okrem toho musíte mať predstavu čo potrebujete pre bývanie a čo sa vám páči.

2.etapa – ŠTÚDIA, PROJEKCIA A STAVEBNÉ POVOLENIE
V tejto druhej etape v spolupráci s Vami vypracujeme ŠTÚDIU stavby, ktorá bude odpovedať Vašej predstave a našim skúsenostiam a radám. Po vypracovaním štúdie vypracujeme PROJEKTOVÚ DOKUMENTÁCIU pre stavebné povolenie so vŠetkými potrebnými profesiami a prípadne ROZPOČET. Popri vypracovaní projektovej dokumentácie, Vám vybavíme STAVEBNÉ POVOLENIE a všetky ostatné potrebné povolenia.

3.etapa – PLÁNOVANIE, PRÍPRAVA A VOĽBA MATERIÁLOV
V tejto etape si my dáme vypracovať cenové ponuky na jednotlivé subdodávky (napr.: voda, kanalizácia, kúrenie a podobne), popri tom si v spolupráci s Vašimi požiadavkami stanovíme termíny realizácie. Jednou z hlavných úloh v tejto etape je voľba materiálov, aby sme dokázali postaviť dom podľa Vašich finančných možností.

4.etapa – REALIZÁCIA A KOLAUDÁCIA
Táto etapa zahŕňa najmä REALIZÁCIU stavebného diela, kontroly subdodávateľov, riešenie prípadných zmien a v závere odovzdanie diela spolu s vybavením KOLAUDÁCIE.

5.etapa – VAŠA SPOKOJNOSŤ A BÝVANIE
Posledná etapa a najdôležitejšia je pre nás VAŠA SPOKOJNOSŤ, pretože len spokojný zákazník odporučí firmu ďalším svojím známym.

Ak Vás naša ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať TU

Realizácie

Drevostavba Zádubnie
Drevostavba Zádubnie
Drevostavba Varín
Drevostavba Varín
RD Bytča
RD Bytča
Sme malá rodinná firma, ktorá má už viac ako 30 ročné skúsenosti v oblasti stavebníctva a riadenia stavebných činností. Spoločnosť je zameraná na strešné konštrukcie, drevostavby, klampiarsku výrobu, montáž strešných okien a iné.

Kontakt:

Faktúračné údaje:

IČO: 46996761
DIČ: 2023689756
IČ DPH: SK2023689756

Mapa:

Copyright © 2022 HrabovskyStavProject.sk • Vytvorené firmou EASY – reklamná agentúra

Všetky práva vyhradené