Zavrieť

Stavby na kľúč

Chcete bývať vo vlastnom ale neviete ako začať? Ste na správnom mieste. Správny postup pri splnení vašich snov o bývaní je tu:

1.etapa – KONTAKTOVAŤ NÁS
Pri stavbe na klúč Vám stačí mať vybraný pozemok, prípadne vám poradíme pri výbere vhodnosti pozemku pre vašu nehnuteľnosť (orientácia na svetové strany, dostupnosť inžinierských sietí, dostupnosť vybavenosti a mnohé iné…) Okrem toho musíte mať predstavu čo potrebujete pre bývanie a čo sa vám páči.

2.etapa – ŠTÚDIA, PROJEKCIA A STAVEBNÉ POVOLENIE
V tejto druhej etape v spolupráci s Vami vypracujeme ŠTÚDIU stavby, ktorá bude odpovedať Vašej predstave a našim skúsenostiam a radám. Po vypracovaním štúdie vypracujeme PROJEKTOVÚ DOKUMENTÁCIU pre stavebné povolenie so vŠetkými potrebnými profesiami a prípadne ROZPOČET. Popri vypracovaní projektovej dokumentácie, Vám vybavíme STAVEBNÉ POVOLENIE a všetky ostatné potrebné povolenia.

3.etapa – PLÁNOVANIE, PRÍPRAVA A VOĽBA MATERIÁLOV
V tejto etape si my dáme vypracovať cenové ponuky na jednotlivé subdodávky (napr.: voda, kanalizácia, kúrenie a podobne), popri tom si v spolupráci s Vašimi požiadavkami stanovíme termíny realizácie. Jednou z hlavných úloh v tejto etape je voľba materiálov, aby sme dokázali postaviť dom podľa Vašich finančných možností.

4.etapa – REALIZÁCIA A KOLAUDÁCIA
Táto etapa zahŕňa najmä REALIZÁCIU stavebného diela, kontroly subdodávateľov, riešenie prípadných zmien a v závere odovzdanie diela spolu s vybavením KOLAUDÁCIE.

5.etapa – VAŠA SPOKOJNOSŤ A BÝVANIE
Posledná etapa a najdôležitejšia je pre nás VAŠA SPOKOJNOSŤ, pretože len spokojný zákazník odporučí firmu ďalším svojím známym.

Ak Vás naša ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať TU

Realizácie

Text 1
Text 2
Text 3
Sme malá rodinná firma, ktorá má už viac ako 30 ročné skúsenosti v oblasti stavebníctva a riadenia stavebných činností. Spoločnosť je zameraná na strešné konštrukcie, drevostavby, klampiarsku výrobu, montáž strešných okien a iné.

Kontakt:

Faktúračné údaje:

IČO: 46996761
DIČ: 2023689756
IČ DPH: SK2023689756

Mapa:

Copyright © 2022 HrabovskyStavProject.sk • Vytvorené firmou EASY – reklamná agentúra

Všetky práva vyhradené